Polityka prywatności

Prawa autorskie

Kopiowanie, reprodukowanie tekstów, zdjęć i elementów ze stron Aqua Hotel S.A, w całości, lub w części bez uprzedniej, pisemnej zgody jest zabronione. Znaki towarowe zastrzeżone, handlowe, identyfikatory Wszelkie nazwy zastrzeżone firm, pojawiających się na stronach zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

Odpowiedzialność

Aqua Hotel S.A. nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za decyzje jakie użytkownicy podejmą na podstawie informacji i usług udostępnianych na stronach www.aquahotel.pl

Polityka prywatności i ochrony danych osobowych

Aqua Hotel S.A. przestrzega poszanowania prywatności wszystkich czytelników serwisu.

Korzystający z zasobów są rejestrowani przez system statystyk w celu monitorowania ruchu w serwisie i monitorowania oglądalności stron. Informacja o odwiedzających jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla własnych celów marketingowych i handlowych.

Aqua Hotel na podstawie uzyskanych informacji tworzy zestawienia statystyczne, które mogą być ujawniane osobom trzecim, jednak nie umożliwiają one zidentyfikowania pojedynczych użytkowników.

Cookies - serwis internetowy Aqua Hotel S.A. nie wykorzystują cookies do pobierania informacji z komputera czytelnika i gościa, prób zapisu informacji itp.

Kontakt

W przypadku pytań Użytkowników dotyczących warunków korzystania z Serwisu, prosimy o kontakt z webmasterem w dziale Kontakt 

Rezerwacja Online
Facebook